• Zawód – architekt

    Jakie są wyobrażenia o zawodzie architekta? Co jest tylko stereotypem a co prawdą? Czym naprawdę zajmują się w Polsce architekci a czym się nie zajmują?

    Joanna Lemka-Wójcik – architektka, urbanistka, mama półtorarocznego Maksymiliana, absolwentka Wydziału Architektury PW (2018) oraz podyplomowych studiów z Zarządzania Projektami na SGH (2018), uczestniczka wymian międzynarodowych na Uniwersytecie Technicznym w Monachium oraz na Manipal University Jaipur w Indiach. Doświadczenie zdobywała w warszawskich pracowniach projektowych oraz po stronie inwestorów. W ostatnich latach architekt i koordynator projektów w Biurze Innowacji w Przestrzeni Akademickiej UW, w tak zwanym międzyczasie projektantka wnętrz.

    Wykład zaczynamy jutro o 8:00.

    Obecność obowiązkowa dla wszystkich uczniów Liceum.

    Do zobaczenia ?