• Podbój kosmosu

    Jutro porozmawiamy o kosmosie a dokładnie jego podboju. Będziemy zastanawiać się, gdzie dzisiaj jesteśmy, a gdzie byliśmy 50 lat temu.

    Odwiedzi nas Maciek Myśliwiec – specjalista w zakresie komunikacji i social media. Na co dzień zajmuje się promocją kształcenia w Centrum Rekrutacji Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie. Właściciel agencji Social Sky, która świadczy usługi w zakresie komunikacji zewnętrznej i social media. Socjolog i medioznawca, komentator Press i Wirtualnemedia.pl. Wykładowca na studiach podyplomowych „Marketing Internetowy” „Social Media & Content Marketing” i „Talent Management in Tech Companies”, gdzie prowadzi zajęcia z komunikacji w mediach społecznościowych, metod analizy grupy docelowej i marketingu rekrutacyjnego. Współpracownik kilku uczelni z całej Polski. Prowadzi szkolenia dla firm oraz organizacji pozarządowych z zakresu tworzenia strategii komunikacyjnych i budowania społeczności. Praktyk NGO, członek zarządu Stowarzyszenia WZMACNIACZ.org. Prywatnie mąż swojej Żony, Ojciec Stasia oraz czwórki kotów, a także pasjonat podboju kosmosu.

    Zaczynamy o godz. 8:00.

    Obecność obowiązkowa dla wszystkich uczniów Liceum.

    Do zobaczenia! ?