• Inspirator – redakcja MonteStories

    Lubicie czytać dobrą prasę? My tak! Dlatego założyliśmy własną gazetkę. Nasze MonteStories niedługo będą obchodzić pierwsze urodziny, więc chcemy zrobić im prezent i pokazać je światu. Jesteśmy niezmiernie dumni z tego, czego udało nam się dokonać w tak krótkim czasie – zebraliśmy świetny zespół i wydaliśmy kilka numerów naszego pisma. Nie powstrzymała nas nawet epidemia, po prostu przenieśliśmy się do sieci. A teraz wracamy i prezentujemy najnowszy numer. Chcecie dowiedzieć się więcej? Przyjdźcie dzisiaj na poranny Inspirator!

    Jeśli czujesz, że odzywa się w tobie dziennikarski duch, chcesz pokazać szerszemu gronu swoje prace (wszelkiego rodzaju!) lub po prostu masz innym do powiedzenia coś ważnego – zapraszamy! Łamy MonteStories są otwarte dla każdego w szkole, bo to przecież nasze wspólne historie!

    Zaczynamy o 8:00 w kawiarence. Do zobaczenia!