• Wykład Marty Shaw

    Bez względu na to, czy jesteś geniuszem czy średniakiem, Twój mózg jest najbardziej złożoną substancją materialną w znanym wszechświecie. W ciągu ostatnich 20 lat naukowcy dowiedzieli się o nim więcej niż przez poprzednie 5000. Podczas jutrzejszego wykładu przyjrzymy się temu, jaki jest „tryb domyślny” mózgu, dlaczego ból odrzucenia boli tak jak złamana noga – i jakie nawyki mogą Ci pomóc wykorzystać w pełni nie tylko swój potencjał, ale i potencjał pod czaszkami ludzi wokół siebie.

    Marta Shaw jest programistką najbardziej złożonej substancji materialnej w znanym wszechświecie zlokalizowanej pod czaszkami dwóch chłopców, Bernarda (3.5) i Daniela (2). Pracuje na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej UJ, po godzinach koordynuje Strefę Myśli na Slot Art Festival’u.

    Rozpoczynamy o 8:00 w sali kapitulnej.