• Pracujemy dalej

  Drodzy uczniowie,

  Od jutra do 25 marca zajęcia w budynku naszej szkoły nie odbędą się.

  Nie zawieszamy jednak naszej działalności. Przenosimy się do sieci. Pracujemy nadal, tym razem zdalnie. Już od najbliższego poniedziałku otrzymacie od nas dostęp do lekcji i materiałów, dzięki którym będziecie mogli pracować zgodnie z planem trymestru dla poszczególnych przedmiotów. W materiałach będą artykuły, filmy, aktywności, linki do treści, które pomogą Wam rozwijać się w wybranych tematach.

  Nastawcie się, że codziennie rano (począwszy od 16.03, godz. 9:00) będziecie otrzymywać dostęp do materiałów dotyczących zajęć z harmonogramu danego dnia.

  Chcemy by po otwarciu szkoły zajęcia toczyły się dalej, bez zaległości związanych z obecną sytuacją.

  Póki co zawieszenie normalnego trybu pracy szkoły nie wpływa na kalendarz bieżącego roku szkolnego. Matury oraz zakończenie roku szkolnego odbędą się zgodnie z planem.