• Dni otwarte Liceum Montessori

    W Nowy Rok z nowym otwarciem!

    Stanisław Wyspiański, człowiek, który poświęcił życie swoim pasjom i talentom. A miał ich niemało! Dlaczego o nim?

    Dokładnie w 151 rocznicę urodzin najwybitniejszego polskiego dramaturga otwieramy swoje drzwi. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą posłuchać opowieści o spełnianiu marzeń, rozwijaniu pasji i talentów, opowieści o kreowaniu rzeczywistości, która według wielu osób nie ma prawa dobrze funkcjonować, bo czyż możliwa jest szkoła bez ocen?

    Dla nas liceum to nie tylko budynek i jasno określone reguły. Nasza szkoła to My, ludzie ją tworzący, nauczyciele i uczniowie. To nasze pasje, doświadczenia, wartości i relacje, które sprawiają, że Nam zależy.

    Jesteście ciekawi? Zapraszamy, by wpaść na chwilę i odetchnąć atmosferą naszej szkoły podczas Dni Otwartych 15 stycznia i 19 lutego!