• Finał Projektów Klasowych

    Tydzień zakończyliśmy w naszej szkole mocnym akcentem, czyli finałem projektów klasowych. Dla niektórych był to debiut ,a dla innych nawet – nasty raz:)
    Było magicznie i to dosłownie za sprawą iluzji prezentowanej przez 8 klasę. O troszkę innej “iluzji” opowiedziała nam klasa Ia. Ich tematem były chwyty reklamowe, których celem jesteśmy my sami.
    Dowiedzieliśmy się również za sprawą 1c o edukacji w Finlandii, którą uważa się za jedną najlepszych na świecie. Uczniowie klasy II nie podróżowali tak daleko, ale za to wyszukali w Krakowie miejsca, których nie znajdziecie w przewodnikach a warto je poznać. Klasa 7 rozpracowała temat snu i pracy naszego mózgu. Temat Ekologii, który jest bardzo na czasie z uwagi na niedawny Szczyt Klimatyczny przedstawiła 1b. Dane o jakości jedzenia dały nam do myślenia. Tematem zaś Manipulacji zajęła się klasa 1d. Nasi tegoroczni maturzyści natomiast przeanalizowali m. in. swoich nauczycieli? Szukali czynników, które pomagają lub przeszkadzają odnaleźć w życiu zawodowym szczęście i jak obecny zawód ma się do planów z czasów szkolnych. Wychodzi na to, że mamy szczęśliwe grono pedagogiczne?
    Wszystkim uczniom i nauczycielom bardzo dziękujemy za zaangażowanie!