• Szkieletor!

Wczoraj uczniowie liceum znów podzielili się na dwie grupy, a jedna z nich udała się na legendarnego wręcz w naszym mieście Szkieletora, który od jakiegoś czasu zmienia swój wizerunek i już nie długo nie będzie do niego pasowała ta nazwa.

Dzięki uprzejmości firmy Strabag Polska oraz Gleeds Polska z o.o., nasi uczniowie po odbyciu szkolenia BHP, uzbrojeni w kamizelki i kaski mogli przejść się po budowie, posłuchać o zastosowanych tam technologiach i samym zawodzie osoby na budowie pracującej, na własne oczy zobaczyć postęp oraz dzięki pięknej pogodzie podziwiać widoki .

Bardzo dziękujemy też Panom Piotrowi Ziębie oraz Piotrowi Szczygłowi za oprowadzenie nas i podzielenie się wiedzą.