• Czy oceny w dzisiejszej szkole są potrzebne?

    Czy oceny w dzisiejszej szkole są potrzebne ?

    Takie pytanie pewnie zadaje sobie nie raz wielu rodziców, nauczycieli, a najczęściej rozgoryczonych uczniów, którzy mogli uczyć się długi czas, ale nie trafili w klucz czy po prostu nie spasował im temat. Czy ich praca powinna iść na marne ? Czy powinni otrzymać tą złą ocenę, która bardziej demotywuje niż daje jakikolwiek pozytywny skutek ?

    Naszym zdaniem oceny nie tylko nie są potrzebne ale wręcz ich obecność w szkole może zaszkodzić.
    Raz jeszcze zapraszamy więc do zapoznania się z krótkim tekstem na blogu naszego polonisty – Pana Kamila, który właśnie temu tematowi poświecił ostatni wpis  

    http://www.jakwychowacchlopaka.pl/nie-jestem-przeciwnikiem-ocen-jestem-ich-smiertelnym-wrogiem