• Wizyta w firmie Lunar Logic

  Dziś odwiedziliśmy firmę z branży informatycznej. Pomyślicie pewnie, nic nadzwyczajnego takich firm jest setki. Niech Was nie zmylą stereotypy i legendy ? Wszystko może wyglądać inaczej, to kwestia wyboru.
  Lunar Logic to firma wyjątkowa nie tylko w swej branży. Zapytacie, co w nich takiego wyjątkowego?
  Słyszał ktoś z Was takie hasła jak: No managment, czy turkusowa organizacja?
  Jakbyśmy tego zjawiska nie nazwali możemy go streścić w słowie WOLNOŚĆ- działania, podejmowania decyzji i odpowiedzialności za swoją pracę. Myślę, że większość z naszych uczniów pomyślała sobie, to takie biznesowe montessori ?
  To na prawdę działa. Bo bardziej niż kolejnych szefów, regulaminów i procedur pracownicy potrzebują zaufania i atmosfery, która uruchomi ich kreatywność i energię.
  Czuliśmy się tam jak w domu. Mogliśmy również sami wczuć się w rolę pracowników i sprawdzić swoją kreatywność.