• Pierwsza wizyta w Domu Pomocy Społecznej

    Powoli nawiązujemy współpracę z sąsiadującym z naszą szkołą Domem Pomocy Społecznej, jak się okazuje drugim co do wielkości w naszym mieście. W środę uczniowie liceum odwiedzili Panią Martę Dzierżak-Dwojak, pełniącą w DPS-ie funkcję Kierownika Działu Terapeutycznego, która z uśmiechem opowiadała o niezwykle trudnej pracy całego swojego zespołu. W czwartek już w większym gronie (powiększonym o uczniów gimnazjum) wzięliśmy udział w koncercie Gość W Dom, organizowanym przez zaprzyjaźnioną grupę Wszyscy Obecni. Wystąpił zespół Słoneczni oraz uczniowie Szkoły Muzycznej przy Specjalnym Ośrodku Szkolo-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących w Krakowie. Póki co mogliśmy w niewielkim stopniu pomóc w organizacji wydarzenia, ale nastawiamy się już na większy wkład w przyszłości.