• Drugi dzień otwarty

  „Głos Edukacyjny” z dnia 06.04.2017, wydanie popołudniowe.

  Drugi dzień otwarty

  Wieści o pierwszym dniu otwartym w Katolickim Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata falą uderzeniową dotarły również do piszącego te słowa, który niestety zwalczał w tym czasie „nieznośną lekkość bytu” czy raczej równie nieznośny ból gardła. Ale od czego są informatorzy.

  Uprzejmie donieśli, że było ponad dwadzieścioro gości, którzy z uwagą graniczącą z szaleństwem wysłuchali informacji o Liceum, sypnęli garścią pytań, a następnie zwiedzili Gimnazjum w towarzystwie jego uczniów. Liceum trudno zwiedzić, bo wszak dopiero startuje, jednak Gimnazjum, jako to rodzeństwo szkolne daje poprzez cień podobieństwa pewne pojęcie o planowanym Liceum, które jednak będzie się znacząco różniło od swego młodszego choć starszego brata.

  Zamieszawszy solidnie informuję jednocześnie, że właśnie rozpoczął się kolejny etap organizacyjno-marketingowy, który zostanie zakończony drugim dniem otwartym 17. maja.

  Myślę, że tym razem nawet choroba nie przeszkodzi mi w uczestnictwie i przekazaniu Państwu informacji tym razem z pierwszej ręki.

  Stańczyk