• Nowe Liceum

    „Kurier Edukacyjny” z dnia 01.03.2017, wydanie wieczorne.

    Nowe Liceum

    Donosimy uprzejmie Szanownym Czytelnikom, że pierwszy września bieżącego roku będzie zarazem pierwszym dniem działalności nowego Liceum na mapie szkół średnich stołeczno-królewskiego Krakowa. Przy ulicy Pawlickiego 1 w gościnnych progach xx. Zmartwychwstańców powstaje właśnie Katolickie Liceum Montessori im. Sprawiedliwych Wśród Narodów Świata. Z nieoficjalnych na razie źródeł wiemy, że będzie to szkoła absolutnie wyjątkowa w dobrym tego słowa znaczeniu. Aby się o tym przekonać, warto tam zajrzeć już teraz. Nowopowstające Liceum zaprasza na dwa dni otwarte 29.03 oraz 17.05.

    Też tam będziemy i uprzejmie doniesiemy, choć oczywiście zawsze najlepiej przekonać się na własne oczy.

    Stańczyk