• Radio czy telewizja?

Radio czy telewizja? Fonia czy wizja? W ostatni czwartek odwiedziliśmy po raz kolejny nasze zaprzyjaźnione Radio Bonus Uniwersytetu Papieskiego w Krakowie. Pan Wojtek Sidorowicz odkrył przed nami rąbek radiowej magii: malowania słowem obrazu i emocji. Każdy radiowiec wie, że radio nie znosi ciszy, a jak się przekonaliśmy sami nie tak łatwo tę ciszę zapełnić. Nasi uczniowie utworzyli 4-osobowe zespoły, a ich zadaniem było wymyśleć, zrealizować i poprowadzić 3-minutową rozmowę z “zaproszonymi” gośćmi. Później wszyscy mogliśmy odsłuchać naszych krótkich audycji i przeanalizować swoje poczynania.
    Trzeba przyznać, że wśród naszych uczniów można usłyszeć kilka perspektywicznych radiowych głosów. Zatem, do usłyszenia!